Звіт нікопольської “Студентської Свободи” за перший місяць літа

МГО «Студентська Свобода» м. Нікополя веде активну громадську діяльність в місті.

За ініціативи молодих свободівців було проведено не одну акцію. Останніми були «Зроби місто кращім» та «Мегамарш у Вишиванках».
Під час акції «Зроби місто кращім» було зібрано 2000 гривень, та організовано близько 30 активістів міста Нікополь, які згодились допомогти провести реставрацію парку Пушкіна. Під час акції було зроблено:
1. відновили бюст поету
2. побілили бордюри та сходи
3. пофарбовані качелі та зупинка
4. відновлені лавочки
5. зроблені три пісочниці
6. прибрано парк

-f8fC7xGbcg
Акція «Зроби місто кращім» проводилась 22 червня 2014 року і це були лише перші кроки. Відео акції можна подивитись тут.
28 червня 2014 року у Нікополі було проведено нами «Мегамарш у Вишиванках». Участь у марші прийняло близько 500 людей. Під час маршу було встановлено новий рекорд Нікополя на найбільшу кількість вишиванок – було зафіксовано 290 людей у вишиванках – це більше на 236 людей, ніж минулий рекорд. Також під час маршу була велика кількість різноманітних заходів для діточок, де нагородою були державні прапори. Також були присутні гарні дівчата, які виконували народні пісні, грали на бандурі, читали вірші.

ВМГО «Студентська Свобода» м. Нікополь приймає активну участь у заходах, які організовані іншими ГО. Останніми були «Святий Миколай – Захисникам Нікополя» та «Пісок – дітям. 2.0». Під час акції «Святий Миколай – Захисникам Нікополя» свободівці – студенти допомагали збирати кошти на бронежилети, підсумки та інше екіпірування для бійців ЗСУ призваних з міста Нікополь. А під час акції “Пісок – дітям. 2.0″ було забезпечено пісочком для креативної гри маленьких нікопольчан.

 

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”

 

 


Цей допис було опубліковано в Відео, Звіт, Осередки, Січеслав, Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>