Збірка націоналістичної поезії “Голос крові”

MzOoMV2g9-s

Скарбниця української поетичної літератури поповнилася новим епатажним виданням «Голос Крові». Збірка умістила на своїх сторінках різноманітні вірші 7 авторів з різних регіонів України, які до початку створення даного проекту не були знайомі між собою. Вона відбиває різні аспекти людського буття: від притаманного українській душі — голосу протесту та боротьби із несправедливістю до глибинних та сакральних аспектів українського духу. На її полум’яних віршованих рядках ви у новому світлі побачите оточуючий світ та торкнетесь до світу де керують інші закони буття. Сподіваємось, що дана збірка зможе розпалити у вашій душі новий вогонь та прагнення боротьби за волю і честь України та її народу.

Замовити книжку “Голос крові” можна в розділі “Обговорення” групи http://vk.com/club51953325 або написавши на електронну пошту Golos_krovi@ukr.net. Умови замовлення вишле адміністратор. Кошти, отримані від реалізації буде перераховано на потреби українськиї вязнів сумління!
Разом з збіркою “Голос крові” можна замовити авторську збірку Юрія Руфа “Багряна лірика”. Новий тираж в друці, залишаємо замовлення!!!


Цей допис було опубліковано в Статті із тегами: . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>