Завдяки свободівцям у Києві здали 2 літри крові для важкохворого українця

10 червня 2012 року в Києві завершилась акція по здачі крові для важкохворого українця Павла Лаврухіна. Організатором акції були двоє свободівців-донорів, які регулярно проводять подібні заходи. Свою кров здало 4 людини, тобто 1 літр і 800 мілілтрів

За декілька днів до цього до хлопців звернулась донька хворого, розказала про стан свого батька і попросила знайти для нього донорів. Свободівці відгукнулись і вже через декілька днів були знайдені люди, які могли допомогти. Тако ж було багато бажаючих, які не змогли поділитись кров'ю через стан здоров'я чи відсутність необхідних документів.

Вже на наступний день, 11 серпня, Ганна, донька хворого, повідомили, що стан її батька трохи поліпшився і подякувала усім хто доклав своїх зусиль до цього.

Один з організаторів акції, свободівець Кирило Бабенцов сказав: Я впевнений, що донором має бути кожна людина, яка для цього придатна за медичними показаннями. У цій сфері людське життя вимірюється всього кількома годинами нашого часу. Якби всі українці проявляли громадську свідомість – проблеми з кров'ю взагалі не було би. Але цьому має сприяти держава. А поки урядові олігархів і українофобів чхати на здоров'я нації, ми самі будемо робити все, що в наших силах.

Нагадаємо, що це вже не перша акція проведена націоналістами у Києві. Якщо ви також бажаєте долучитись, ставши донором подзвоніть 093-016-48-24 (Кирило), або долучайтесь до спільноти в інтернеті – http://vk.com/donors_in_kyiv.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>