Запорізька “Студентська Свобода” долучилася до маршу вишиванок в Нікополі

z4-mWCB_ZGo

28 червня 2014 року запорізька “Студентська Свобода” долучилася до присвяченого Дню Незалежності Параду вишиванок в місті Нікополь Дніпропетровської області, який організував місцевий осередок “Студентської Свободи”.

Марш розпочався о 10:00 на площі Європейській та пройшов до площі Богдана Хмельницького. Учасники акції були одягнені у національне вбрання та мали блакитно-жовту символіку. Під час ходи активісти вигукували патріотичні гасла, які радо вітали випадкові перехожі. Після маршу було проведено конкурс на номінацію “Найкращій малюк – патріот”. Також націоналісти могли позмагатися за звання найкращої вишиванки. Учасники послухали вірші та почули гру бандуристів.

“…Сьогодні Україна святкує урочисте свято – День Конституції. Цей марш показує, що в нашій країні є свідомі люди, які шанують традиції. Сподіваємося, що й надалі українці будуть так само урочисто й масштабно святкувати цей день. А головне дотримуватися та не порушувати Основний Закон Держави…“, – зазначила заступник голови “Студентської Свободи” Ольга Іваненко.

Прес-служба Запорізької ГО “ЗМО”Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>