Замість толоки – парад Пабєди

9 травня 2012 року члени Січеславського обласного осередку молодіжної громадської організації "Сокіл" мали провести щорічну толоку "Чистий Кодак – чиста Україна" у селі Старі Кодаки. Однак, цьому завадило розслідування СБУ по справі вибухів у Січеславі (Дніпропетровську) і не здорова цікавість міської влади до націоналістів.

«Не зрозуміло чим службовцям СБУ і власне міській владі завадило прибирання історичної пам’ятки, однак, цілком очевидно, що це спланована провокація влади. Прибирання залишків фортеці Кодак – є традицією для МГО ʺСокілʺ в нашій області, яке збирає 15-25 активних націоналістів, загартовує їх дух. Саме 9 травня, коли вся країна пафосно і помпезно святкує Дєнь Пабєди Колими над Бухєнвальдом, ми соколи займаємось прибиранням великої території землі, яку ще не захопили можновладці. Сенс у тому, аби не бути такими як усі! Обласна і міська влада проводить заплановані суботники, щоб довести, що вона пам’ятає про природу двічі на рік, наша ж толока проводиться кожного тижня починаючи з 9 травня не лише у Старих Кодаках, а й у інших визначних історичних місцях області. Ми робимо це не для преси, а для себе, ось у чому різниця.» – заявив голова Січеславського міського осередку МГО ʺСокілʺ побратим Святоша.

«Напередодні проведення толоки у селі Старі Кодаки членам Січеславського Крайового Проводу МГО ʺСокілʺ стали надходити анонімні телефонні дзвінки з невідомих номерів. Ті, хто телефонував, спочатку ввічливо пропонували нам не проводити прибирання, однак почувши відмову, починали погрожувати допитами в МВС та СБУ по справі вибухів. Крім того, нам пропонували замість проведення толоки подивитись краще по телебаченню парад Пабєди. Комусь стала не вигідним націоналістична толока у Богом забутому селі. І всі знають кому! Наші минулорічні толоки на Монастирському острові і у Севастопольському парку стали полеем битви за місце під сонцем. Цю територію нібито ще з інаугурації Віктора Януковича у лютому 2010 р. застовпили ГО ʺМолоді Регіониʺ і ГО ʺДОЗОРʺ, і тому націоналістам тут не раді. Однак, ми не боїмося продажних промосковських молодиків, які на мітингах лише й можу що бити та тікати. МГО ʺСокілʺ і надалі буде робити толоки в різних місцях області не дивлячись ні нащо!» – зазначив голова Січеславського Крайового Проводу МГО ʺСокілʺ побратим Ревуч.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>