Закликаємо людей з ІV групою крові допомогти врятувати життя дитини!

Хвора на рак 12-и річна Ірина Гурдя26 березня 2012 року відбудеться збір бажаючих стати донорами для 12-річної хворої на рак дівчинки.

Гурдя Ірина страждає від остеосаркоми лівої плечової кістки. Їй терміново потрібен тромбоконцентрат – компонент крові, що відповідає за відновлення тканин організму. Всі повнолітні власники крові IV групи запрошуються здати кров і зробити свій внесок для збереження людського життя. Зробіть свій подарунок маленькій українці, адже 28 березня у неї день народження!

Збір в понеділок 26-ого об 9:45 на платформі метро “Васильківська”. З собою обов’язково треба мати паспорт.

Дізнатись більше про вимоги до донорів чи задати запитання можна за телефоном організатора 093-016-48-24 (Кирило). Дізнатись більше про ситуації дівчинки можна у її матері — 066-874-93-59 (Олена).

Нагадаємо, що в Україні дуже гостро стоїть проблема з нестачею донорів. Всеукраїнське об’єднання “Свобода” неодноразово проводило масові акції по здачі крові та її компонентів. Якщо ви хочете долучитись до таких заходів — зателефонуйте за номером 093-016-48-24 (Кирило) і повідомте про своє бажання. Вас буде запрошено на наступний подібний захід.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>