З вимогою не зменшувати стипендії “Студентська Свобода” долучилась до акції під Кабміном

1 серпня 2012 року «Студентська Свобода» разом із представниками опозиційних партій та громадських організацій провела акцію протесту проти урізання стипендій владою олігархів, чим підтвердила свою бойову готовність під стінами Кабміну.

Як відомо, уряд Азарова підступно схвалив закон, який серйозно вдарив по гаманцях і так зубожілого студентства. У липні студенти недорахувались стипендій щонайменше на 200 гривень, що за підрахунками по Україні становить близько 50 млн. Такий подарунок уряд собі зробив під час літніх канікул. Акція носила попереджувальний характер, зібралося загалом близько сотні людей, адже справжні студентські протести чекають на уряд у вересні, коли студенти повернуться на навчання.

Влада залізла в кишеню до студентів, наступаючи на соціальні та національні права українців. Ми кидаємо виклик цій владі. Весною здригнулась від протестів північна Африка. Услід за «Арабською весною» прийде «Українська осінь» і ми повалимо цей злочинний режим”, – сказав очільник «Студентської Свободи» Руслан Андрійко.

Лунали гасла: «Поверніть студентам вкрадене!», «Ганьба!», «Революція!».

Одна з учасниць акції, представниця ВО «Свобода» від КНЛУ зазначила: “Масове «зарізання» бюджетникам стипендій та накази ректора ставити заздалегідь прописану кількість п’ятірок вже стало нормою. Тепер і уряд таємно визначає скільки і кому платити, кому і як ставити…

«Студентська Свобода» попереджає, якщо бандити не повернуть вкрадене і не затвердять стипендію на рівні прожиткового мінімуму – у вересні їх буде чекати справжня студентська революція і, ані беркут, ані погрози виключення з університетів, студентів не злякають. Бандити на Банковій забирають у молоді останнє – у відповідь ми скинемо із хиткого трону цю гнилу владу. Ми не дамо нинішній владі поставити студента на коліна! ВО «Свобода» завжди буде опорою українців у цій нелегкій боротьбі за гідне життя. Разом – ми сила!”


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>