Ярина Геращенко взяла участь у програмі “Будні”

VgQqmSI_qTE

21 січня 2015 року голова Запорізької молодіжної громадської організації “Студентської Свободи” Ярина Геращенко взяла участь у програмі “Будні” на телеканалі “Вільний простір”.

В етері обговорювалась діяльність “Студентської Свободи” у Запоріжжі. Присутні згадали заходи, котрі були проведені в 2014 році: активна участь в Революції гідности, чисельні волонтерські, екологічні, просвітницькі акції. Також організація різноманітних мітингів, спрямованих на викривання, подолання різних проблем.

У подальшому ми плануємо підтверджувати те, що Запоріжжя – колиска козацтва, справжнє українське місто, де живуть багато патріотів, охочих, спроможних робити добробут для власного міста, держави. Проте проблема сучасної молоді полягає в тому, що вона не вірить у власні сили. Але тільки разом ми зможемо подолати хвороби нашого суспільства“, – зазначила голова Запорізької “Студентської Свободи” Ярина Геращенко.

Прес-служба Запорізької обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Статті із тегами: , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>