Як Азаров до думки студентів дослухався

Микола АзаровМикола Азаров – народний прем’єр-міністр! Він не може не рахуватися з думкою громадськості, саме тому 24 січня він запросив ректорів, лідерів студентських парламентів, студентів на обговорення законопроекту «Про вищу освіту» до Клубу Кабінету Міністрів.

«Прозорість і відкритість» такого обговорення підтверджується складом запрошених і словами Максима Луцького, народного депутат з фракції Партії регіонів, голови комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти: « За всіх інших студентів, я, на жаль, не можу відповідати. Не я провожу цю зустріч, її проводить уряд. Потрібно було брати участь і подавати заявки вчасно, щоб взяти участь».

Але вчасно подали заявки чомусь лише особи з наступними поглядами: «Студентам будуть підняті стипендії – це подобається усім… І хоча потрібні певні доопрацювання в моментах, де студентів мають відраховувати за плагіат і в моментах, де йдеться про незмінність вартості навчання для студентів-контрактників, документ найпрогресивніший серед представлених і за нього потрібно голосувати» – Анастасія Сабова з Всеукраїнської студентської ради. Напевне, такі самі погляди розділяють і ті студенти, які за словами Миколи Азарова мають увійти до оперативної робочої групи, яка протягом двох тижнів доопрацює зазначений проект закону. Робочу групу очолить в.о. ректора Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» Михайло Згуровський, якого уповноважено укомплектувати її експертами.

Також прем’єр-міністр відмітив, що завжди є ті, хто за, і ті, хто проти, але рішення треба приймати. Таким чином, він чітко дав зрозуміти, що законопроект буде прийнято незалежно від думки громадськості, а також, що навчання у вузі – великий труд (дослівно – «ето нє піво піть і нє пєсні пєть»), і буде складно. Він, мовляв, сам це пройшов. Приходив з бібліотеки і о 22-ій, і о 24-ій, а бувало і пізніше. Цікаво, адже студентські читальні зали закриваються зазвичай до 20.00.

Микола Азаров закінчив зустріч словами: «Давайте не затягувати з прийняттям рішення щодо цього законопроекту». Він підкреслив, що уже через два тижні він знову проведе обговорення законопроекту: «Доопрацюйте пропозиції. Я вам гарантую, що через два тижні ми знову зберемося, але вже у вужчому колі, розглянемо ці напрацювання і направимо їх парламенту як доповнення Кабінету Міністрів до цього законопроекту». Але вже давно відоме ставлення «блакитної команди» до думки громадськості і пропозицій, що ліквідують можливості нажитися на українському народові. Тому не варто сподіватися на конструктивний діалог з бандитами. Тільки ті люди, у яких благо нації є першочерговим спроможні на позитивні зміни в сучасній Україні.

Віра Бушанська


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>