Вирішальне засідання суду у справі Віталія Запорожця перенесено

18 червня 2012 року в Броварському районному суді Київської області мало відбутись чергове засідання у справі народного месника Віталія Запорожця. Але засідання суду було перенесено на наступний день ‒ 19 червня.

Причиною переносення засідання стала зміна графіка етапування з чернігівського до броварського ізолятора тимчасового тримання, внаслідок чого Віталія буде доставлено до Броварів лише ввечері. Зауважимо, що прокурор та суд наполягали на проведенні засідання, не зважаючи на факт відсутності обвинуваченого, але зусиллями адвокатів засідання було перенесене на 10:00 19 червня.

Нагадаємо, 4 вересня 2011 року близько третьої години ранку в селі Семиполки Броварського району на Київщині в кав'ярні "Лелека" спалахнув конфлікт між 34-річним місцевим мешканцем Віталієм Запорожцем і начальником Калитянського сільського відділу міліції 38-річним майором міліції Миколою Симоненком. Як стверджують очевидці, майор побив Віталія, після чого той побіг додому, схопив мисливську рушницю і вистрелив у міліціянта. За дві години той помер. Віталія Запорожця було затримано за два дні.

Після вбивства працівника міліції сотні мешканців села зібралися біля будинку матері Віталія Запорожця, щоби висловити їй свою підтримку і стати на захист односельця. Жителі Семиполків склали звернення до Генпрокуратури та Міністерства внутрішніх справ України, в якому йдеться про те, що головною причиною смерті міліціянта стало свавілля силових структур.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>