ВНЗ ректора-регіонала шикує за держкошт

Національний університет державної податкової служби України (НУДПС) веде розкішне життя. Лише протягом березня 2012 року у ВНЗ провели ряд тендерів, замовивши собі послуг майже на 3 млн грн.

Один з березневих тендерів торкнувся закупівлі послуг реклами та піару на 2,53 млн грн. Йдеться про договір між Університетом державної податкової служби і "Комунікаційною групою "ЕСГ". Згодно ньому, на головних вітчизняних телеканалах повинні з'явитися 60 відеороликів, що розкажуть про університет як про кращий ВНЗ країни.

Крім того, на "Першому національному" планується не менше шести передач у форматі "Гість студії" хронометражем до 10 хвилин, що передбачають бесіду в ефірі з керівництвом університету.

Не забули в університеті і про інші ЗМІ. У договорі передбачили 350 сюжетів до 30 секунд для радіостанції "Київ", написання і розміщення не менше 10 публікацій у провідних газетах.

Але найголовніше – Київська область буквально потоне в білбордах з рекламою ВНЗ податкової служби. Таких повинно бути не менше 250 білбордів на 580 сітілайтах. На під'їздах до Києва вже розміщені білборди університету. Спочатку на них красувався ректор Петро Мельник, що вітає жінок з 8 березня. Проте після скандалу з депутатом від НУ-НС Іриною Геращенко, яку Мельник "виносив на руках" з виборчої дільниці в Обухові, білборд прибрали.

Протягом 2012 року Національний університет податкової служби не повинен мати проблеми зі зв'язком та інтернетом. За користування цими благами університет заплатив "Укртелекому" 128 тис. грн, "Голден телекому" – 280 тис. грн і 90 тис. грн "МТС Україна".

Найближчим часом ВНЗ планує оголосити тендер на закупівлю автобусів, тролейбусів і важкої спецтехніки. Не кажучи вже про комп'ютери, флешки, меблі та спортивний інвентар.

У жовтні минулого року університет витратив півмільйона бюджетних гривень на закупівлю флешок.


http://www.osvita.org.ua/news/63410.html


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>