Вінницькі націоналісти провели ІІ футбольний турнір на честь славетного українського героя Івана Богуна

25 квітня 2012 року в клубі "Кумбари" відбулася церемонія нагородження переможців ІІ міського футбольного турніру ім. Івана Богуна, який організував вінницький осередок "Студентської Свободи". Турнір проходив під гаслом "За український футбол". Організаційну підтримку надала Вінницька міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

21–22 квітня 2012 року на стадіоні Вінницького медичного коледжу відбулися змагання футбольних команд Вінниці. Над стадіоном майоріли синьо-жовті й повстанські прапори. Учасники починали гру привітанням "Слава Богуну! Героям слава!" Загалом участь у змаганнях взяли 22 команди загальною чисельністю близько 250 спортсменів. Вік учасників – від 20 до 30 років. Загалом було зіграно 56 матчів. Переможцем змагань стала команда "Легіонер".

 Церемонія нагородження учасників і переможців турніру відбулась у клубі "Кумбари": команда-переможець отримала кубок, призерів і учасників відзначили грамотами й цінними подарунки. У залі звучала українська музика і панувала патріотична атмосфера. Наприкінці усі охочі отримали можливість безкоштовно, за сприяння "Студентської Свободи", переглянути в "українському форматі" футбольний поєдинок Ліги Чемпіонів "Реал – Баварія".

Коментує керівник "Студентської Свободи" Андрій "Явір": "Це вже другий такий турнір, організований вінницькою патріотичною молоддю для пропагування здорового способу життя та занять спортом серед молоді Вінниччини. Невипадково він проходив під гаслом "За український футбол". Ми домагаємося від міської, обласної та всеукраїнської влади, аби вона сприяла розвитку дитячо-юнацького футболу на Вінниччині, виступаємо за обмеження кількості іноземних гравців в українських клубах усіх ліг, за припинення міліційного свавілля на стадіонах, припинення практики заборони футбольним фанам використовувати патріотичну символіку та гасла під час ігор. Крім того, ми таким чином прославляємо в молодіжному середовищі славетного вінницького полковника, героя національно-визвольної війни Івана Богуна. Як подарунок усім учасникам турніру ми запланували безкоштовний перегляд футбольних матчів в українському патріотичному середовищі".


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>