Відео звіт з еко-акції у Києві

 


26 листопада 2011 року Київська "Студентська свобода" провела прибирання парку "Дубки", що в Шевченківському районі. Під час акції активісти зібрали десятки мішків сміття і склали їх для подальшого вивезення комунальними службами. По маршруту прибирання були розклеєні листівки із закликом зберігати парк чистим і вести людський спосіб життя.

Зазначимо, що до патріотичної молоді надійшла інформація про можливу вирубку дерев парку "Дубки", імовірно для подальшої забудови звільнених ділянок. Місцеві жителі вказали такі місця, де були виявлені зрізані дерева близько 1 метра в діаметрі, яким очевидно не один десяток років! З метою збереження інших велетнів парку від нищення, активісти провели шипування дерев. Озброївшись молотками і цвяхами, молоді свободівці забезпечили досить надійний захист дерев від пил варварів.

Під час акції перехожі люди прихильно ставились до ініціативи молоді, деякі місцеві жителі долучились до прибирання. Воно і не дивно, адже парк "Дубки" улюблене місце прогулянок мешканців району, особливо батьків і дітей, яких було дуже багато в суботній погожий день. Також, на території парку розташовані спортивні майданчики, якими залюбки користується місцева молодь. Нажаль, не всі прагнуть зберегти чистоту цього чудового місця відпочинку і дозвілля, тому свободівцям довелось попрацювати щоб очистити парк.

Голова Київської міської громадської організації "Студентська Свобода" Андрій Бардис зазначив: "Патріотична молодь зробила добру справу, очистивши від сміття черговий український парк. Вкотре свободівці не словам, а ділом довели, що кожен громадянин може змінити свою країну на краще. А ідеї націоналізму мають завжди підкріплюватися реальними справами".
http://www.svoboda.kiev.ua/diyalnist/novyny/025978/


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>