Відбулося пікетування суду у справі Михайла Кублія

Михайло Кублій

27 лютого відбулося чергове засідання суду над свободівцем Михайлом Кублієм, який є підозрюваним у справі проти рейдерського захоплення землі в столичному парку “Перемога” в Дніпровському районі столиці. Тоді місцеві мешканці провели акцію проти незаконного будівництва, яке розпочав Московський патріархат, не маючи на це жодних дозвільних документів та проти волі місцевих мешканців. Попри відсутність будь-яких доказів Михайло Кублій є “підозрюваним” у цій справі.

Доводячи на ділі гасло “Один за всіх і всі за одного”, кілька десятків свободівців прийшли до стін суду, аби підтримати свого побратима.

Голова Київської “Студентської Свободи” Андрій Бардис зазначив, що молодь і надалі всіма можливими заходами підтримуватиме своїх побратимів, яких намагаються звинуватити в нібито протизаконних діях під час протистояння рейдерам.

Наступне засідання суду відбудеться 13 березня о 15 годині за адресою: вул. Кошиця, 5.

Прес-служба “Студентської Свободи”

Цей допис було опубліковано в Статті із тегами: . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>