Вічна пам’ять воякові УПА Степанові Бабію (відео)

24 серпня 2012 року у День незалежності не стало справжнього героя України, ветерана УПА Степана Бабія. Останнім часом він проживав в місті Києві, в будинку для літніх людей. Невиліковна хвороба обірвала життя славного сина української землі. Степан Максимович залишиться в нашій пам’яті як надзвичайно оптимістична, часто усміхнена людина. Все життя він боровся за кращу долю нашої держави. Нажаль влада не спромоглася надати йому гідні умови для завершення свого тяжкого і героїчного життя.

Молодь «Студентської Свободи» записала чи не останнє інтерв’ю з паном Степаном в червні цього року. Розмова про причини іти в УПА, звірства німецьких і московських окупантів, чин вбити офіцера Вермахту у 16 років, доручене йому ОУН, зразкове господарювання у своєму селі, що викликало озлобу ставлеників московських тиранів вийшла надзвичайно цікава і повчальна для сьогоденної молоді. Степан Бабій не раз був на межі життя і смерті, але завжди залишався справжньою людиною, гідної носити звання Українець.

Нагадаємо, що київські свободівці проводять запис циклу відео-інтерв’ю з учасниками визвольних змагань.

Перше інтерв’ю з цього циклу було записане з Ткачівським Василем Олексійовичем, що служив в Українській Повстанській Армії з 1943 року. Його курінь Хмари і Чорноти вів боротьбу на теренах Галицького району Івано-Франківської області (http://studsvoboda.org.ua/content/276).

Також була записана розмова з Наталією Осьмак, яка розповіла про життя свого батька Кирила Івановича Осьмака – діяча Української Центральної Ради, ОУН, Президента Української Головної Визвольної Ради (http://studsvoboda.org.ua/content/281).

Прес-служба Київської "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>