Вбити студента в Україні можна практично безкарно. Справа Ігоря Індила.

Ігор ІндилоСправа  про вбивство студента Ігоря Індила в міліцейському відділку, яка тягнеться вже майже два роки отримала «логічне» завершення. Логічне для сучасної України: вбивць випустили на волю. Сергія Приходька – основного винуватця у смерті хлопця – засудили на 5 років умовно за «перевищення влади або службових повноважень».

18 травня 2010 року дільничний Приходько  без вагомих підстав затримав  студента Індила, який самостійно  зайшов у відділок. Через півгодини йому викликали швидку, за годину дільничний затягнув непритомного хлопця до камери. Там він умирав декілька годин на очах чергового інспектора Сергія Коваленка. Всі ці обставини визнав суд і вони зафіксовані на відео камер спостереження. Але, напевно, цього не достатньо щоб посадити убивць, чи можливо не достатньо щоб посадити убивць-міліціонерів?

Одразу  після смерті Ігоря в міліції  заявляли, що хлопець був п’яний, що його завели у відділок і він  помер тому, що впав з лавки в  камері. Брехня, прикриття вбивць їм подібними і продажність судів. В результаті дільничний Сергій Приходько на волі, він досі працює в тій самій міліції Шевченківського району. За час процесу його підвищили до капітана і він збирається подавати апеляцію щодо свого умовного терміну… Черговий Сергій Коваленко ще раніше був амністований.

Такий сумний і несправедливий результат  не зважаючи на значний суспільний резонанс і численні акції протесту молоді. Що ж робити? Гадаю треба  бити першими.

Андрій  Бардис

голова  Київської «Студентської Свободи»


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>