В Узині, що на Київщині, мешканці домоглися перегляду питання щодо перенесення пам’ятника жертвам Голодомору

5 липня 2011 року Узинська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провела пікетування міськради із вимогою зняти з розгляду проект рішення щодо перенесення пам'ятного знака жертвам Голодомору із центру міста. Також пікетувальники вимагали знизити грабіжницькі тарифи на комунальні послуги. Цю вимогу було включено за численними скаргами узинчан, які не в змозі платити за хижацькими тарифами, встановленими владою "регіоналів".

Депутати вимушені були дослухатися до думки громади й переглянути проект рішення про перенесення пам'ятника. Проте відсутність "одобрямсу" в міській раді викликала гнів голови Білоцерківської РДА Андрія Немни, який відвідав сесію Узинської міськради.

Узинчани висловилися категорично проти перенесення пам'ятного знака Голодомору. Близько трьох десятків пікетувальників скандували депутатам міської ради: "Не дозволимо плюндрування пам'яті загиблих у Голодомор!".

Депутати від ВО "Свобода" в Узинській міській раді зачитали на сесії звернення релігійної громади УПЦ КП до міського голови із вимогою не переносити пам'ятний знак жертвам Голодомору. Депутат-свободівець Павло Ковтюх передав міському голові понад 400 зібраних підписів узинчан, які підписалися проти перенесення пам'ятника.

Врешті, після тривалого обговорення, депутати ухвалили рішення вивчити питання з партійними та громадськими організаціями і на наступній сесії подати пропозиції щодо його розв'язання.

Також до порядку денного сесії було включено питання про внесення змін до міського бюджету. Напевне, у зв'язку з цим на засідання міськради прибув голова Білоцерківської райдержадміністрації Андрій Немна, незадоволений свободівським пікетом та жвавим обговоренням питань, винесених на сесію. Так, на зауваження депутата від "Свободи" про те, що проект змін до бюджету депутати побачили лише під час засідання і навіть на засіданнях постійних комісій його не обговорювали, голова РДА обурився. Чиновник зазначив, що в нього "…склалося погане враження про депутатів, які, мов інспектори, ставлять багато питань щодо бюджету". А про пікетувальників він зазначив, що їх зовсім небагато, щоби "говорити про щось суттєве".

Свободівець Назар Науменко наголосив: Немна подібними висловлюваннями не лише покриває порушення регламенту, але й виявляє зневагу до мешканців Узина, які вийшли з протестом до обраних ними депутатів.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>