В Умані «Студентська Свобода» і «Сокіл» провели Українську дискотеку

23 березня 2012 року в Умані в молодіжному нічному клубі «Вогняний Кінь» Уманські осередки ВМГО «Сокіл» та ВМГО «Студентська Свобода» вперше на Черкащині провели справжню Українську дискотеку, учасники якої не лише могли потанцювати під українську клубну музику, а й запалитися жартами від команди КВК та взяти участь у конкурсах.

Близько двох сотень уманчан, до яких також долучилися і побратими та посестри з Черкас, Христинівки, Тального, Звенигородки та навіть Сум змогли цікаво та у дружній атмосфері долучитися до клубної української культури. Організаторів приємно вразила кількість відвідувачів у вишиванках та загальний дух патріотизму, що був підтриманий учасниками заходу.

Варто зазначити, що на відвідуваність дискотеки намагалося негативно вплинути керівництво одного з навчальних закладів Умані, прямо погрожуючи студентам відрахуванням за відвідування Української дискотеки, бо вона «організована «Свободою». Проте загалом таке залякування лише посприяло зацікавленості щодо заходу.

У програмі заходу, окрім української сучасної клубної музики були також жарти від команди КВК «Пороблено в Умані» та проведення веселих конкурсів із символічними тематичними подарунками.

Оскільки захід пройшов досить вдало, показав затребуваність в Умані, як на Черкащині загалом, саме таких заходів, що пропагують патріотизм у різних формах, відбувся у дусі підтримання національних традицій, в дружній атмосфері взаємоповаги – наразі спільно із адміністрацією закладу вирішено зробити його регулярним. Відтепер Українська дискотека в Умані орієнтовно відбуватиметься щомісяця.

Коментуючи подію, голова Уманської міської організації ВО «Свобода», голова Черкаського обласного осередку ВМГО «Сокіл» Юрій Ботнар заявив: «Цей захід загалом справдив наші очікування щодо тієї атмосфери, яка має бути на українських дискотеках та кількості шанувальників української культури в її клубному форматі. Зрозуміло, що відтепер ми можемо робити Українську дискотеку регулярно – це має стати родзинкою клубного життя міста, і відтак ми сподіваємося на збільшення патріотичності в Умані. Треба наголосити, що попри усі намагання керівництва одного з навчальних закладів міста перешкодити своїм студентам відвідати саме цей захід, оскільки його «організовує «Свобода», це лише сприяло тому, що більше людей дізналося про нашу дискотеку та забажало відвідати її. Усі студенти, що будуть утискатися адміністрацією навчальних закладів за політичні переконання, або конституційне право на свободу слова і думки яких буде порушено – можуть розраховувати на підтримку нашої організації – як інформаційну, так і юридичну та організаційну.

Ми й надалі займатимемося націоналістичною, патріотичною діяльністю комплексно, всеохопно – користуючись будь-якими засобами у нашій боротьбі із українофобами та прислужниками антинародної влади – від різноманітних конкурсів та дискотек до пікетів, смолоскипних маршів і акцій прямої дії» – зауважив Юрій Ботнар.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>