В Умані «Сокіл» та «Студентська Свобода» провели вуличний поетичний флеш-моб «Наше Слово», присвячений пам’яті Тараса Шевченка

Герб Умані10 березня 2012 року Уманські осередки молодіжних організацій «Сокіл» та «Студентська Свобода» провели вуличний поетичний флеш-моб, присвячений пам’яті Тараса Шевченка. Молоді націоналісти та патріотична молодь міста, зібравшись у центральному сквері читала вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Симоненка та інших відомих і невідомих авторів. На флеш-мобі охочі учасники зачитували і свою патріотичну поезію.

Формат заходу передбачав декламацію віршів та творів відомих українських письменників та авторів-початківців. Метою заходу було вшанування пам’яті Великого Кобзаря – Тараса Шевченка, а також привернення уваги громадськості до соціального та національного гніту українців в Україні та Умані зокрема. Відтак творча націоналістична молодь читала власні твори патріотичного змісту і соціально- та національно-визвольного спрямування, а також твори патріотичного, націоналістичного, соціального, антисистемного, антирежимного змісту знаних українських поетів – Шевченка, Українки, Симоненка та інших.

Під час обговорення творів, що міг робити кожний учасник флеш-мобу, голова Уманської «Свободи», очільник обласного осередку «Соколу» Юрій Ботнар висловив переконання, що новітня Коліївщина, яку так усі очікують, зростатиме з отаких молодих, антисистемно налаштованих середовищ, які революційним Словом ідеологічно вигартовують революційний Чин. «Ми маємо прагнути звільнення українців з-під гніту кількох родин визискувачів, що пограбували наш народ, привласнивши собі одноосібно його надбання, ми маємо реально боротися за таке звільнення з-під цього гніту. Для цього ми маємо використовувати усі засоби з можливих – від закликів революційним словом до провадження антисистемної діяльності, в тому числі і політичної. Лише таким чином ми насправді гідно вшануємо своїх національних героїв, пам’ять своїх митців. Лише таким чином ми зможемо зберегти свою країну та свою націю» – зазначив сокілець.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>