В Умані «Сокіл» та «Студентська Свобода» провели третю справжню Українську дискотеку

В Умані «Сокіл» та «Студентська Свобода» провели третю справжню Українську дискотеку

14 вересня 2012 року в Умані місцеві осередки молодіжних організацій "Сокіл" та "Студентська Свобода" втретє провели справжню Українську дискотеку, що незмінно відбулась в молодіжному нічному клубі "Вогняний Кінь". Родзинкою цього вечора стали виступи уманських виконавців українського патріотичного репу.

На українську вечірку завітали близько двох сотень людей, серед яких, окрім уманчан, були й гості міста, оскільки колоритна українська дискотека має попит на усій Черкащині. Переважна частина відвідувачів була вдягнена у вишиті сорочки та інші елементи національного строю. Українців, що відвідали цю дискотеку у вишиванках, в якості заохочення пригощали молочними коктейлями.

Після розігріву публіки речитативом на правильну, соціальну, національну та противладну тематику, розпочалася основна частина вечірки. Гості вечора мали змогу “повідриватися під своє”, тобто потанцювати під ритми сучасної української клубної музики.

Захід, організований місцевими свободівцями та активістами молодіжних при партійних організацій відвідали кандидат у народні депутати від ВО «Свобода», керівник Черкаської обласної організації партії Юрій Ботнар та кандидат у народні депутати по мажоритарному округу №200 від об`єднаної опозиції Максим Поляков, який підтримав проведення заходу.

Українців, що відвідали дискотеку, розважали дотепними конкурсами, які розбавляли танцювальну програму. Кульмінаційним змаганням за головний приз: кухоль із партійною символікою та квиток на рік для безкоштовного входу на всі дискотеки, що відбуватимуться в клубі, було танцювальне змагання у парах, переможців якого визначили присутні. Гості вечора були задоволені отриманими призами.

Коментуючи захід, координатор Уманського осередку ВМГО "Сокіл" Костянтин Бровко, зауважив: «Ми цілком задоволені результатом дискотеки, адже сьогодні біля двох сотень молодих українців змогли, в умовах тотальної інформаційної окупації і тиску на все українське, долучитися до сучасної української прогресивної  культури зі збереженим колоритом. Крім того, на цій дискотеці до нашої організації долучились нові прихильники, які виявили бажання надалі діяти разом із нами.

Ми повсякчас будемо проводити українізацію, будемо казати правду і гуртувати борців за справедливість навколо себе. Українські дискотеки – один із інструментів, якими ми реалізуватимемо ці завдання. Закликаю уманчан та українців загалом, долучитися до нашої спільної діяльності, щоб повернути Україну українцям!» – наголосив молодий націоналіст.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>