В Січеславі “Студентська Свобода” провела мистецьку акцію «Україна – разом».

EQ9Xsyh9y90

22 листопада 2014 року січеславські  майстри та звичайні перехожі змогли приєднатися до вишивання найбільшої карти України. Українці вишили на полотні прапор Дніпропетровської області. 

У нас складний прапор з дрібними деталями. Дівчата вишивали чобіт козака, інші майстри вишиють одяг і особу. Вишиваємо хрестиком, а зброю і інші дрібні деталі можна вишити тільки в старій українській техніці “штапівка”. До речі, майстрині з інших областей теж її застосували, так львів’яни вишивали штапивкой дрібні деталі свого лева і орла наші сусіди вишивали теж штапівкою…”, -каже координатор в Січеславі Роменський Віталій.

Підходячи до полотна, кожна майстриня дуже хвилюється, адже згодом її роботу побачать в інших областях, а саму карту планують внести в Книгу національних рекордів. Акція “Україна – разом” претендує на національний рекорд в номінації  “Карта України ушита вручну найбільшою кількістю вишивальниць”. Тому разом з картою з міста в місто подорожує журнал, куди кожен, хто вишиває карту, вносить свої дані. На сьогодні до цієї роботи “доклали руку” вже більше 5 тисяч чоловік .

 

Прес-служба Січеславської ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>