В Полтаві «Студентська Свобода» провела «Вечір Українського кіно»

9 листопада Полтавська «Студентська Свобода», на честь Дня української мови та писемності, в ПНПУ ім. В.Г. Короленка влаштувала «Вечір українського кіно».


Близько 40-ка студентів переглянули стрічку 2004 року «Заліза Сотня» за мотивами книги Юрія Борця «У вири боротьби». Були присутні студенти не тільки Педагогічного університету, а також студенти з Медичної академії, аграрного коледжу і Технічного університету. Перед переглядом фільму виступив голова «Студентської Свободи», який розповів про свято, та коротко описав події, які передують подіям фільму. Під час перегляду фільму – студенти були захоплені, після перегляду – вражені, адже багато хто з них читав про ці події (майже всі присутні студенти – історики), але ніхто не мав змоги побачити ці події. Це був перший в Полтаві вечір українського кіно, влаштований «Студентською Свободою»

По завершенню, голова Полтавської «Студентської Свободи» Юліан Матвійчук додав: «Сьогодні ми не просто прийшли подивитися український фільм. Ми не бачили тут особливих спец. ефектів та вражаючої роботи каскадерів, не в цьому справа, але ж ми побачили ту історію, ті події, ту боротьбу, ту ідею і той запал в серцях кожного з повстанців. Подібні фільми не просто показують події того часу – вони вчать нас. Навчають порядності, честі, героїзму та відданості. Саме цими якостями повинен володіти націоналіст. Саме цими якостями повинна володіти людина. Слава Україні!»


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>