В Одесі націоналістична молодь створила ідеологічний клуб

ОдесаІз січня 2012 року в Одесі за підтримки місцевої організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" почав роботу Ідеологічний Клуб, метою якого є поширення ідеології українського націоналізму серед молоді. Ініціатором появи Ідеологічного Клубу виступили активні свідомі українські студенти, які прагнуть переконати суспільство, що націоналізм – єдиний світогляд, здатний вивести Україну з духовної, економічної кризи та стати фундаментом в розбудові держави.

Засідання Ідеологічного Клубу проходять у приміщеннях українських громадських організацій. Аудиторія – молоді українці з абсолютно різних середовищ, які, втім, упевнені, що націоналізм є наріжним каменем на шляху побудови сильної держави, яка стане гарантом збереження, розвитку і добробуту нації. Під час засідань учасники слухають лекції про визначних діячів української історії, обговорюють ідеологічні праці, переглядають фільми. Останні засідання були присвячені героям Крут та розбору ідеологічних праць Юрія Липи.

У рамках Клубу націоналісти також планують організовувати ідеологічні дискусії з залученням прихильників інших ідеологій, а також знаних у місті науковців. Таким чином молоді націоналісти спробують змінити громадську думку щодо націоналізму в місті, переконати людей у шкідливості ліберальних, комуністичних та інших антинаціональних ідей для української держави.

Діяльність Ідеологічного Клубу вже викликала параноїдальну істерію у маргінальних промосковських угрупувань, які досі ніяк не вгамують своїх імперських амбіцій. Зокрема, останню зустріч, присвячену відомим діячам Іванові та Юрію Липам, одна з малочисельних прокремлівських організацій "Дозор", що перебуває на постійному фінансуванні Генерального консульства Росії в Одесі, назвала "сборіщєм екстрємістав" і закликала місцеву владу почати боротьбу з Ідеологічним Клубом.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>