В Івано-Франківську студенти зібрали валізу для Яценюка

Рік діяльності уряду22 квітня 2014 року Івано-Франківська «Студентська Свобода» провела акцію «Рік діяльності Уряду», під час якої молоді свободівці продемонстрували «особливості діяльності чинного Кабінету Міністрів України».

Докорінне очищення влади – це була чи не головна мета нинішнього уряду на чолі з Арсенієм Яценюком. Люстрація та зменшення тарифів, стабілізація валюти та багато інших обіцянок чув український народ от уже впродовж року.
Чи здійснила влада хоча б одну з постанов? Чому українці й досі змушені виживати не лише в умовах війни, а й в умовах тотального повалення економіки? Це ті питання, які молодь ставить до представників влади, що зайняли свої крісла, завдяки Майдану.

Активісти звернули особливу увагу на актуальні питання сьогодення: комунальні тарифи, ціни на продукти, проблеми в оборонній системі України.

Посеред площі було розміщено інформаційні стенди, за допомогою яких мешканці міста мали можливість ознайомитися з «досягненнями» уряду за рік його діяльності, самостійно зробити висновки щодо ефективності роботи Прем’єр-міністра України та порівняти діяльність уряду із тими пропозиціями, що вносило Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Студенти запропонували свої ідеї виходу з кризи і зібрали символічну «валізу недоліків» Арсенію Яценюку, наповнену морквою, із написом «Сєня пора у відставку». В такий спосіб націоналісти нагадали можновладцям, що обіцянки потрібно не лише давати, а й виконувати їх.

«Ми розпочали Революцію гідності. Ми хотіли нарешті вирватися з корупційних зашморгів і створити повноцінну країну. Однак сьогодні ми бачимо: найбільше, що вміють політики-популісти – це обіцяти. На жаль, вкотре українці переконуються, що обіцянка – це далеко не виконання», – стверджує голова Студентської Свободи в Івано-Франківську Андрій Семенюк.
11138568_477095459114721_4886636058538645157_n  11162458_477095455781388_926751731352507284_n

 

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки із тегами: , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>