В Черкасах опозиційна молодь приготувала намети

Націоналісти встановлюють намет. Черкаси29 березня 2012 року Черкаські осередки ВМГО «Сокіл» та ВМГО «Студентська Свобода» спільно з іншими опозиційними молодіжними організаціями долучилися до проведення акції Всеукраїнської молодіжної кампанії «Вставай» «Молодь готує намети навесні», що провели в Черкасах на Соборному майдані. Учасники акції мали на меті підготувати громаду, зокрема молодь, до активної боротьби за свої права.

 Як зазначив комендант північного регіону Черкащини, заступник голови Черкаського обласного осередку ВМГО «Сокіл» Сергій Демиденко, ця акція має пробудити в свідомості українців розуміння загрози з боку влади, зокрема житлової та фінансової, через яку скоро всім доведеться переїздити жити на вулицю. Тому суспільство має бути напоготові вийти на майдани і відстоювати свої права.

«Намет є універсальним засобом для молоді і його повинна мати кожна активна молода людина. Адже його можна використати як для відпочинку так і для створення наметового містечка на майдані. Особливо це актуально у 2012 році, коли нас чекають великі події такі як Євро-2012 та вибори до Верховної Ради» – додав Сергій Демиденко.

 Наступне розбивання наметів відбудеться за участі представників всіх регіонів України 5 квітня в Києві. Участь в ньому візьме переможець місцевого змагання та делегація бажаючих. А наразі молоді лідери вважають, що з приходом весни, оголошення виборів, підготовки до ЄВРО та загостренням житлової кризи, наметова тема стала надзвичайно актуальною.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>