В Черкасах опозиційна молодь показала червону картку Януковичу

Черкаська молодь показує червону карку Януковичу6 березня 2012 року, на Соборному майдані в Черкасах було проведено акцію за ініціативою молодих активістів партій ВО «Свобода», «Фронт Змін», УНП, «Народний Рух України». Акцію було  присвячено 2-м роковинам перебування при владі Януковича.

Молоді люди показали Януковичу та його людям червону картку за те, що:

– обіцяв квартири для молоді – дав камери для політв’язнів

– обіцяв 75 % бюджетних місць у ВУЗах – дав українофоба Табачника

– фінансує тушок, замість підвищення стипендій

– працевлаштовує «сім’ю», замість молоді

– збільшує призов, замість професійної армії

– корумпує освіту замість покращення її якості

і за десятки інших невиконаних перед молоддю обіцянок. Молодь наголосила, що за підсумками 2-х річчя перебування при владі Президент Янукович отримує червону картку! Червона картка є символом дискваліфікації. Молодь вважає, що цей гравець повинен покинути назавжди українську політику!

«Проаналізувавши роботу Президента ми дійшли висновку, що його слова нічого не варті, дані ним обіцянки так і залишились невиконаними. В результаті Янукович протягом 2-х річного терміну перебування при владі повністю втратив довіру молоді! Ця акція є початком тотального спротиву молоді, що відбудеться невдовзі. Молодь завжди була і залишається найактивнішою верствою населення, а відтак саме із активізацією молодіжного спротиву режим Януковича буде лічити години до свого остаточного падіння» –  висловив переконання комендант північного регіону Черкащини, заступник голови Черкаського обласного осередку ВМГО «Сокіл»  Сергій Демиденко.

Наприкінці молодь оголосила, що проведення подібних акцій в Черкасах, області та Україні загалом відбувається в рамках національної молодіжної кампанії «ВСТАВАЙ!» метою якої є виведення з української політики Януковича шляхом активізації молоді! Очищення країни від подібних політиків тільки під силу молоді, вважають активісти. У цей же день, 6 березня, аналогічні акції відбулися у більшості обласних центрів країни.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>