Узин на День Незалежности побачив історичну виставку “Народна війна”

   24 серпня 2011 року Узинська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провела історичну виставку "Народна війна". Захід було присвячено Дню Незалежности України і мала нагадати узинчанам про національних героїв.

"Унікальна експозиція служить збереженню історичної пам'яти українців про боротьбу за створення Української соборної самостійної держави.

Коли місцева влада дізналася про мою ідею провести виставку, взялася чинити спротив. Міський голова заявив, що я збурюю людей, мовляв, "це тобі не Київ, а провінційне містечко". На що я відповів, що виставка "Народна війна" потрібна громаді, насамперед – молоді, яка має знати своїх героїв та свою славетну історію.

Свободівці не звикли відступати. Тому виставка відбулася так, як і було заплановано. Узинчани, які відвідали захід, були вдячні за її проведення. А одна жінка сказала: "Я знаю, що ви – єдина опозиція, яка виступає проти свавілля "регіоналів" та їх охвістя, що намагалися переломити вас через коліно, однак самі ламаються". Така реакція – найкращий показник нашої реальної роботи в місті.

Націоналісти й надалі організовуватимуть подібні просвітницькі акції і боронитимуть права та інтереси узинчан", – наголосив ініціатор виставки, депутат Узинської міської ради від ВО "Свобода" Назар Науменко.  


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>