“Український студент” взявся за вирішення проблеми 9 корпусу Могилянки

korpus_9Як скаржаться студенти і викладачі, в 9 корпусі Києво-Могилянської академії зимою дуже холодно, і окрім того постійно шумить траса, тож навчатися надзвичайно складно. Проблеми із температурою пов’язані із тим, що корпус старий, коли його будували, то підвальні приміщення не робилися, від землі іде холод, плюс поруч, буквально за 50 метрів знаходиться Дніпро.

Проблема також в тому, що вікна дуже давні і в них великі щілини. Такими проблемними приміщеннями є аудиторії 9-1, 9-17, 9-17а,  тобто ті, які розташовані на першому поверсі і вікнами виходять в сторону Дніпра. Окрім того, в аудиторії 9-17а і меншою мірою в 9-17 підвищена вологість повітря. Викладачі, чиї пари ставлять на першому поверсі, намагаються знайти вільну аудиторію на другому поверсі, оскільки там значно тепліше. Як казали студенти, холодно було по всьому корпусі ще тижнів чотири тому, але вина цього в тому, що поруч велося будівництво і всі комунікації були відімкнені. Зараз опалення працює, і на другому поверсі навчатися комфортно.

Спудейська могилянська організація “Український студент” вирішила взятися за цю справу. Відповідно активісти опитали велику кількість студентів, викладачів, а також охорону, які навчаються або працюють в 9 корпусі, провели замірювання температури в аудиторіях, продумали шляхи розв’язання цієї проблеми.  Після консультацій із керівництвом академії було проведено збір підписів під проханням вжити заходів. Як першочерговий варіант було запропоновано перенести навчання із проблемних аудиторій в інші аудиторії і корпуси. Також було запропоновано встановити тепловідбиваючі щити за батареями, провести обігрів підлоги і замінити вікна на нові, які будуть виконувати як теплоізолюючу функцію, так і шумоізолюючу функції.

11 грудня наші активісти отримали відповідь від Сергія Мироновича Квіта щодо перенесення пар в інші аудиторії.

Хочемо всім нагадати, що розв’язання будь-якої проблеми можна провести цивілізованими методами, а не такими, якими займалися деякі могилянські екстремісти. Наголошуємо на тому, що їхні дії були спрямовані на дискредитацію Києво-Могилянської академії, демонстрування ніби-то суперечностей між студентами і адміністрацією вишу, котру на свою користь могли використати українофоби такі як Табачник. Такими діями вони порушували корпоративну угоду із Академією, дискредитуючи її. Закликаємо всіх свідомих могилянців, які дбають про імідж свого навчального закладу, не підтримувати екстремістів “Прямої дії” і не шкодити іміджу академії.

Прес-служба СМО “Український Студент”


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>