Українських студентів хочуть повернути до совєцької практики “трудових загонів”

14 грудня 2012 року студентам Київського національного університету будівництва та архітектури було повідомлено про проведення злету студентських і молодіжних трудових загонів України. Студентів у “добровільно-примусовій” формі попросили бути присутніми деканати. Багато хто зі студентів обурився такій ситуації.

Було анонсовано, що зліт підтримується Міністерством освіти і урядом безпосередньо. Варто зазначити, що на заході мав також бути присутнім переобраний прем’єр Азаров, через очікування якого, початок заходу було затримано на годину. Зрештою Азаров так і не з’явився.

Дійство відзначалося виступами в большевицькому стилі, совєцькою “трудовою музикою” та іншими “совковими” атрибутами. Також було надано слово одіозному заступнику Табачніка Петру Кулікову, якого намагаються просунути на посаду ректора КНУБА. Нагадаємо, що у вересні цього року “Студентська Свобода” проводила кампанію проти призначення Петра Кулікова ректором головного архітектурного вишу України: http://studsvoboda.org.ua/studenty-knuba-vyjshly-na-protest-proty-stavlenyka-tabachnyka-foto-video/.

У своєму виступі Куліков вибачився за “нахабство” Азарова і зачитав урочисте вітання до 50-річчя “трудових атрядов”. Варто нагадати, що трудові загони нахабно, примусом, експлуатували молодь на користь КПСС. Зі сказаного було видно, що уряд згадав старі прийоми комуністів і на фоні падіння ВВП, зменшення зарплат і тотального безробіття хоче ввести “добровільно-примусову” працю студентів за копійки. По суті студент на час канікул перетвориться на “раба” режиму. Зазначалося, що майбутній спеціаліст буде задіяний у сільськогосподарських та ремонтних роботах або ж будівництві, не маючи на те справедливої оплати.

“Студенту навіть не будуть пропонувати надати трудову книжку, що свідчить про наявність фінансових махінацій. Влада чинить наступ на молодь і починає втілювати свої плани перетворюючи українців у покірних рабів. Активну підтримку новій стратегії експлуатації молоді та українофобським акціям надає Петро Куліков”, – зазначив Володимир Назаренко, голова Солом’янської районної організації “Студентська Свобода”.

 Прес-служба “Студентської Свободи”


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

One Comment

  1. bardys
    Опубліковано 17.12.2012 о 14:37 | лінк

    взвєйтєсь кастрамі)))

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>