У Запоріжжі згадали перший студентський майдан

dVgLroNlRnc

16 листопада 2014 року Запорізька “Студентська Свобода” спільно з молодіжною громадською організацією “Европейська молодь України” провели акцію “Я пам’ятатиму ту осінь”, приурочену річниці запорізького майдану.

Захід розпочався з державного славня о 12:00 на майдані Маяковського. Активісти згадали події минулого року: непідписання очікуваної асоціяції з Европейським Союзом та, як наслідок, перші студентські майдани. Під час заходу діяла невелика виставка світлин, на яких можна було побачити події, що відбулися рік тому в Запоріжжі. На акції виступив лідер гурту “Інша Думка” свободівець Віталій Кобзар, який співав патріотичні пісні. Крім того, відбувся збір речей та коштів на підтримку української армії. Наприкінці акції було розгорнуто великий прапор Европейського Союзу.

Події минулої осені та зими довели: коли український народ збирається разом, він може подолати будь-які перешкоди. Громада Запоріжжя зробила великий крок від інертного постсовєцького міста до проукраїнського та проевропейського. Варто не забувати, що сила народу полягає в активній громадянській позиції…”, – зазначила голова Запорізької “Студентської Свободи” Ярина Геращенко.

 

Прес-служба Запорізької ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>