У Запоріжжі відбувся круглий стіл, присвячений річниці Революції гідності

19 лютого 2015 року активісти Запорізького обласного осередку “Студентської Свободи” провели круглий стіл “Революція гідності”.

Участь в обговоренні взяли активісти Запорізької “Студентської Свободи”, партійці ВО “Свобода”, активісти ВМГО “Европейська молодь України”.

Захід відбувся у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. Учасники круглого столу обговорили причини, досягнення та негативні сторони революції. Зазначили, що винні у злочинах проти активістів Майдану досі не покарані, а вимоги не реалізовані. Присутні дійшли до висновку, що під час Революції гідности люди стали більш свідомими та активними.

Минув рік після подій на Майдані. Час підбити підсумки, проаналізувати події, чого ми сьогодні досягнули. Адже потрібно пам’ятати, за що боролись люди, і не зраджувати ідеї Революції гідності“, – зазначила голова Запорізької “Студентської Свободи” Ярина Геращенко.

 

Прес-служба Запорізького обласного ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Статті із тегами: , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>