У Запоріжжі показали фільм “Срібна земля. Хроніка Карпатської України 1919 – 1939″

DvYtcS6BLpg

9 листопада 2014 року Запорізька “Студентська Свобода” провела демонстрацію документального фільму “Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919–1939 рр.”, присвяченого 76-річчю від дня створення організації “Карпатська Січ”. 

 

Перед кінопоказом націоналісти, читанням віршів видатних українських поетів, відзначили День української мови та писемности. Також на заході виступила родина музикантів, яка грала повстанські та національні українські пісні.

Герої Карпатської України ставали до лав напіввійськової організації “Карпатська Січ” за власним бажанням. Зброю діставали у боях з угорськими окупантами та забирали у відступаючої чеської армії. Всі вони свідомо віддавали своє життя заради майбутнього України. Їх внесок в державотворення нашої країни ніколи не буде забутим“, – зазначив активіст Запорізької “Студентської Свободи” Іван Мінченко.

 

Прес-служба Запорізької ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Статті із тегами: , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>