У Вінниці “Студентська Свобода” допомогла молоді відновити баскетбольний щит

Новий баскетбольний щит від ВО "Свобода"Вінницький осередок "Студентської Свободи" організаційно і матеріально підтримав активну вінницьку молодь. Свободівці виготовили баскетбольний щит на спортивному майданчику поблизу Вінницького медичного коледжу. Мета акції – підтримати українську молодь, пропагування занять спортом і виховання фізично здорової і національно-свідомої людини.

До осередку вінницьких націоналістів звернулася активна молодь, що займається баскетболом, з проханням допомогти відновити понівечений щит для гри в баскетбол. Спільними зусиллями активістів "Студентської Свободи", студентів Вінницького медичного коледжу й учителів фізичного виховання було виготовлено і встановлено новенький щит із логотипом ВО "Свобода".

Відтепер баскетбольний щит на спортивному майданчику Вінницького медичного коледжу у Вінниці слугуватиме усім бажаючим для занять спортом.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>