У Студентської Свободи виникла сутичка із охороною студмістечка Транспортного університету в Києві (відео)

15 березня 2012 року «Студентська Свобода» продовжила кампанію із захисту прав студентів і відвідала студмістечко Національного транспортного університету в місті Києві. Націоналісти проводили зустріч із небайдужою молоддю біля входу в гуртожиток № 4 НТУ за адресою вул. Кіквідзе, 38-А. Мешканці гуртожитку, закриваючи обличчя, побоюючись репресій, розповіли про жахливі умови проживання і порушення прав студентів. Серед них: заборона проходити в гуртожиток після 24:00 (студенти, які повертаються з роботи змушені платити від 10 до 40 гривень охороні, щоб зайти в своє житло), виселення з гуртожитку під час канікул (залишитись можна теж лише за окрему «плату»), довгострокові відключення гарячої води та електроенергії, проживання по 6 людей в маленьких кімнатах, а також примусове виселення із житла під час Євро-2012 та інше. Повідомлення про це надійшли до «Студсвободи» і в гуртожитках Транспортного університету був проведений збір підписів проти порушення прав студентів.

Зібрання молоді викликало занепокоєння в охорони студмістечка. Охоронець гуртожитку № 4 дістав телефон, а за декілька хвилин з’явився чоловік, який представився «начальником караулу» (документи показати він відмовився, але нам повідомили, що його звати Парахоня Іван Іванович). Пан «начальник» почав вимагати, щоб студенти розійшлись, що викликало обурення у молоді, яка проводила мирну бесіду. Після цього він став погрожувати, що викликає «ОМОН», на що студенти розсміялися і заявили, що ОМОН є в Росії, а ми живемо в Україні. На цьому претензії Івана Івановича не скінчилися і, побачивши, що його знімають на відео, накинувся на оператора (журналіста періодичного видання) і намагався вирвати у нього камеру! Нападник одразу отримав відсіч і був попереджений, що на його протиправні дії буде викликана міліція.

Все більше студентів долучалося до зборів і підтверджували інформацію, яку розповідали їх співмешканці. Іван Іванович був змушений заспокоїтись.

Вкінці зустрічі охорона була попереджена, що у них є 2 тижні, щоб ліквідувати корупцію на вахтах, а щодо інших порушень «Студентська Свобода» буде звертатися до ректора Національного транспортного університету і, якщо знадобиться, до вищого керівництва. Чекайте зустрічі в своєму університеті!


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>