У Січеславі молоді націоналісти влаштували марш пам’яті героїв Крут

Смолоскипний марш29 січня 2012 року члени Дніпропетровської міської організації ВМГО "Студентська Свобода" разом з представниками міських організацій ВО "Свобода" та КУН, за підтримки право-патріотичної молоді міста провели yрочистий смолоскипний марш пам'яті, який приурочений 94-й річниці бою під Крутами.

Вперше 29 січня ввечері у Січеславі на вшанування пам’яті героїв Крут відбулась смолоскипна хода. Активісти міських організацій ВМГО "Студентська Свобода", ВО "Свобода" та КУН зібрались на могилі розстріляних більшовиками вояків УНР, що на Соборній площі, і пройшли центральним проспектом міста до пам'ятника молодому Т.Г. Шевченку. В руках молоді націоналісти тримали смолоскипи, частина учасників прикріпили на груди синьо-жовті стрічки та попри лютий мороз вбрались у вишиванки.

«Мета нашої акції має декілька складових, а саме:

1. Дізнатися більше про бій між студентами вояками Армії УНР та більшовиками під Крутами. Сьогодні, як ніколи важливо знати правдиві, а не міфологізовані політиками, причини, події і наслідки цієї події.

2. Вшанувати полеглих одягнувши крутянську символіку – причепити на груди синьо-жовту стрічку чи з значок із відповідною символікою, одягнути вишиванку.

3. Присвяти Героям одну добру справу, серед яких підтримати традицію крутянського посту (від 21:00 28 січня до 6:00 30 січня), на якому виросли майбутні лицарі УПА.

Сьогодні ми встановлюємо традицію смолоскипного маршу, який окрім шевченкових днів має дуже велике значення для отримання Україною державності. Слава Героям Крут!», – зазначив голова Дніпропетровської міської організації ВМГО "Студенська Свобода", Кирило Дороленко.

Смолоскипний марш


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>