У Полтаві відбувся чемпіонат із тайського боксу до 115-річчя з дня народження Юрія Горліс-Горського

Студентська Свободи

24 лютого 2013 року з ініціативи Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, молодіжних організацій “Студентська Свобода”, “Сокіл” та Полтавської обласної федерації аматорського муай-тай в залі школи боксу “Аскон” відбувся відкритий чемпіонат області з тайського бокс (муай-тай) з нагоди 115-ї річниці від дня народження Юрія Горліс-Горського.

Участь у змазі взяли спортсмени з Полтави, Харкова, Кривого Рогу, Миргорода, Хорола, Кременчука та Києва. Переможців та тих, хто показав вдалі результати в поєдинках, нагородили грамотами та медалями.

“Ще Шевченко казав: “І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь”, – тож націоналісти вчаться керувати своїм тілом та духом згідно з традицією східних бойових мистецтв. Тайський бокс вже зараз досить розповсюджений у всій Україні – молодь знайшла альтернативу розпиттю спиртних напоїв. Окрім цього, наші змагання є ще й просвітницьким заходом, адже присвячені 115-й річниці від дня народження Героя України холодноярця Юрія Горліс-Горського. В сучасній Україні молодь, як і її майбутнє, повинна бути сильна і духом, і тілом, тож цей чемпіонат мав як спортивний, так і ідеологічний характер”, – наголосив тренер Полтавського гурту з муай-тай “Гепард” свободівець Олег Коваленко.

Нагадаємо, що Полтавська “Свобода” проголосила 2013 рік “Роком Юрія Горліс-Горського”. Докладніше: http://www.poltava.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/035548/

Прес-служба Полтавської “Студентської Свободи”

Цей допис було опубліковано в Статті із тегами: . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>