У Полтаві “Студентська Свобода” влаштувала флешмоб на тему “Диплом – не шмата, це гідна зарплата”

Учасники акції

1 листопада 2011 року в Полтаві "Студентська Свобода" провела акцію "Диплом – не шмата, це гідна зарплата".

Майже 30 студентів зливалися з натовпом біля театрів ім. Гоголя та ім. Котляревського, біля музичного училища, Центрального універмагу та в інших людних місцях. Відтак за сигналом усі одночасно ставали "студентами-жебраками", які після навчання у ВНЗ не мають роботи. Студенти також тримали таблички із написами: "Закінчив університет – немає роботи", "Я хочу працювати за фахом", "Освіта – не товар, університет – не базар" та інші. Згодом за таким же сигналом студенти несподівано розходилися і знов змішувалися з натовпом.

Перехожі досить співчутливо реагували на ці дії студентів. Багато хто з них просто долучався до акції.

"Сьогодні ледь не 80% студентів вишів не мають можливости працювати за своїм фахом. У "приватизованій" олігархами державі майже не залишається робочих місць, які би обіймали за освітою, а не "по блату". Уряд не дбає про створення робочих місць не тільки для випускників вишів, а й для педагогів, закриваючи школи по всій Україні. Система освіти, яку запропонувало міністерство – повна дурниця. Вони роблять з українців жебраків, тому ми просто не маємо права мовчати", – зазначив голова Полтавської "Студентської Свободи" Юліан Матвійчук.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>