У Львові відбулась зустріч із Дмитром Савченком

11209574_861306737281556_9128712314467144611_n

Вчора з ініціятиви Студентської Свободи Львова відбулась зустріч із Дмитром Савченком, в рамках якої автор прочитав лекцію на тему:” Влада військових. Феномен хунти та перспективи третього Гетьманату”.

Письменник-націоналіст завважив, що нам потрібно будувати сильну мілітарну державу, державу, яка матиме сильних і мудрих провідників.

“Українська нація нагадує бестію без голови,- процитував автор Адама Кисіля і додав,- ця теза дуже виразно екстраполюється на сьогодення і виявляється в безсиллі та некомпетентності влади (зокрема, Президента і Уряду), браку в неї політичної волі для ухвалення потрібних для України рішень”.

Також Дмитро Савченко слушно висловився щодо процесу децентралізації, про який зараз дуже багато говорять:” Децентралізація в часі війни означає саморуйнування, адже тільки чітка організованість є запорукою перемоги”.

На питання, яке пролунало зі зали, щодо військових, які й досі мислять суто споживацькими категоріями, письменник відповів:” Звісно, наразі в значної частини українського суспільства в голові – совок, але не треба на них зважати, а всупереч всім і всьому творити нову військову та політичну еліту”.
Після лекції також відбулась презентація книги Дмитра Савченка ” Київ Хунта Сіті”.


Цей допис було опубліковано в Звіт, Львівщина, Осередки із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>