У Львові “Студентська Свобода” та “Сокіл” провели акцію “Фьодоричу, час прощатися!”

Віктор Янукович

25 лютого 2013 року до третьої річниці перебування Віктора Януковича на посаді Президента України в середмісті Львова біля пам’ятника Тарасові Шевченку молодіжні організації “Студентська Свобода” та “Сокіл” показали театралізоване дійство “Фьодоричу, час прощатися”.

Під час дійства “Фьодорич”, сидячи на княжому престолі, роздавав державні кошти для особистих потреб персонажам “Азірову”, “Сабачніку” та “Калєснічєнку”. Коли ж по допомогу звернулися пересічні українці, він спершу глузував із людей, а згодом прогнав геть та розпочав забаву зі своїми посіпаками. За цим заняттям їх і застали українські націоналісти, які відправили “Фьодорича” на третій термін – до цюпи.

Як зазначив голова Львівської молодіжної організації “Студентська Свобода” Андрій Пшик, за три роки перебування Віктора Януковича на посаді Президента України українська нація стала свідком тотального провалу господарської та гуманітарної політики в державі, тому такі заходи молоді є нагадуванням, що потрібно врешті-решт змінити ситуацію.

“Театралізованим дійством ми в мініатюрі зобразили ситуацію в Україні, яку кожен із нас спостерігає впродовж трьох років президентства Януковича. Коли влада ділить Державний бюджет між “своїми”, а народ залишає на одинці із проблемами, коли не діють закони, а владна верхівка активно практикує бандитські “панятія”. За цей короткий період режим Януковича реанімував совєцьку практику виривання найгероїчніших сторінок із історії українського народу. Окрім цього, законом про “язик” в добрих традиціях україножера Сталіна “регіональна” влада намагається знищити рідну українську мову, а замість неї нав’язати українцям “общєпанятний язик”. Але найтемніша ніч перед світанком! Вже наближається той час, коли наша рука не здригнеться взяти за барки цих українофобів та відправити їх за грати – туди, де вони й повинні бути в нормальній державі”, – зазначив Андрій Пшик.

Світлини з акції: https://picasaweb.google.com/107449179221476275253/252013?authkey=Gv1sRgCOzN8avFm-mASg

Прес-служба Львівської “Студентської Свободи”

Цей допис було опубліковано в Статті із тегами: , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>