У Києві відбулася зустріч із Ігорем Мірошниченком

7 травня 2012 року у приміщенні Київського національного економічного університету (КНЕУ) відбулася зустріч з відомим журналістом, колишнім прес-секретарем збірної України з футболу, громадським та політичним діячем, членом Політради Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігорем Мірошниченком.

Присутні змогли дізнатися про секрети успіху журналіста, а також почути думку журналіста щодо важливості спілкування українською мовою задля досягнення мети. На думку доповідача, саме його принциповість у спілкуванні українською значною мірою обумовила професійний успіх.

Послухати свободівця прийшли як студенти, так і викладачі. Загалом зустріч тривала близько двох з половиною годин, викликавши жваву дискусію і багато запитань до гостя.

Організатор зустрічі свободівець Остап Мазур розповів: "Дуже приємно було побачити, скільки людей прийшли послухати нашого побратима. На мою думку, питання вибору мови спілкування у нашому суспільстві стоїть дуже гостро. Сподіваюсь, цей захід не мине безрезультатно, і чимало присутніх замисляться над своїм мовним вибором і спілкуватимуться рідною українською".

Прес-служба Київської міської організації "Студентська Свобода"

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>