У Києві відбулась акція на підтримку українських в’язнів сумління

24 липня 2012 року біля Українського дому у Києві пройшла акція на підтримку українських в’язнів сумління. Підтримати репресованих прийшло близько сотні киян. Під час акції відбувся флешмоб по створенню малюнків-листівок крейдою на асфальті, збір речей і коштів для передачок та виступи активістів.

На акції зокрема були присутні члени Всеукраїнського об’єднання «Свобода», члени інших націоналістиних організацій, а також люди які самі відбували терміни позбавлення волі за свої переконання. До того ж захід відвідало мінімум чотири дружини політичних в’язнів.

Загалом на заході було зібрано 6 речей одягу, 2 пари взуття, 2 книги, 46 конвертів з марками на суму 115 грн. та 1324 грн.

«Зараз становище наших в’язнів дуже погане. Існує постійний дефіцит здорової їжі, а взимку до цього додаються морози і брак одягу. Сподіваюсь наші зусилля підтримають їх трохи, але найбільше, чого ми хотіли досягнути цією акцією — змусити людей замислитись. Адже підтримка потрібна не раз на рік, а щодня. Можливо хтось, з тих хто був сьогодні зрозуміє це і наступного разу такі акції для нього вже будуть не потрібні», – сказав один з організаторів заходу, свободівець Кирило Бабенцов.

Зібрані кошти і речі будуть надіслані найбільш позбавленими підтримки в’язням разом з фотографіями малюнків учасників акції. Дізнатись як і для кого будуть витрачені ресурси можна буде на сторінці організаторів акції —vk.com/POW_ua.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>