У Києві пройшов конкурс знавців творчості Шевченка (відео)

12 березня 2012 року з нагоди Шевченківських днів біля Києво-Могилянської академії «Студентська Свобода» та «Український студент» провели конкурс на знання творчості Великого Кобзаря. Студентам пропонувалося розказати або продовжити вірші Шевченка, за що знавців було нагороджено книжками. Захід проходив біля Мазепинського корпусу і викликав зацікавлення студентів, викладачів та звичайних перехожих. Деякі із запалом розказували різноманітні вірші Шевченка, для інших це була чудова нагода повторити призабуті твори. Люди висловлювали вдячність за подібну ініціативу, дехто виявив бажання долучатися до подальших заходів патріотичної молоді.

«Найкраще вшанування Тараса Шевченка – це знання його творчості та продовження його боротьби за могутню Україну. Втішає, що молодь цікавиться поезією класика, яка через слово передає сьогоднішньому поколінню його силу і енергію», – зазначив голова Київської «Студентської Свободи» Андрій Бардис.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>