У Києві пройшла акція по здачі крові

Донори-патріоти після здачі Крові12 липня 2012 року у Києві відбулась благодійна акція по здачі крові. Долучитись до заходу і поділитись своєю кров’ю для хворих дітей, що лікуються в Охматлдиті прийшло 11 бажаючих.

Нажаль тільки шестеро з присутніх змогли прийняти безпосередню участь у здачі. Четверо з них безоплатно здали по 350 мілілітрів у “банк” лікарні. Тобто один літр і 400 мілілітрів. А двоє здали аналізи на придатність стати донорами тромбів для хворого на рак крові 16-ти річного Андрія Подплятова. Якщо результати аналізів будуть позитиві, найближчими днями вони здадуть для нього тромбоконцетрат (один з компоненітів крові).

Організатор акції, член Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Кирило Бабенцов розповів: “Я впевнений, що бути донором має бути кожна людина, яка для цього придатна. У цій сфері людське життя вимірюється всього декількома годинами нашого часу. Як би усі українці проявляли громадську свідомість, проблеми б з кров’ю взагалі не було б. Але цьому має сприяти держава. А поки уряду олігархів і українофобів чхати на здоров’я нації, ми будемо робити все що у наших силах замість них.”

Нагадаємо, це вже як мінімум четверта подібна акція, організована активістами ВО “Свобода” у Києві за останній час. Якщо ви також бажаєте допомогти, долучайтесь до груп http://vk.com/donors_in_kyiv та https://www.facebook.com/groups/donors.in.Kyiv .


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>