У Кам’янці-Подільському “Студентська Свобода” провела літературний вечір

9 листопада 2011 року з нагоди свята української писемності та мови Кам’янець-Подільська міська «Студентська Свобода» провела літературний вечір.

Захід відбувався в актовій залі психологічного факультету КПНУ ім. Огієнка. Розпочав дійство ведучий заходу Дмитро Дячинський, який подякував митцям слова за участь в цьому маленькому святі. З вітальним словом до учасників літературного вечора та глядачів звернувся депутат міської ради від ВО «Свобода» Віктор Притуляк. Він побажав усім присутнім завжди залишатись справжніми українцями, адже з нашою великою культурою та
незбагненними талантами українського народу ми не повинні відрікатись від свого.
 
До декламування віршів та читання прози запрошувались молоді кам’янецькі таланти: Юлія Печенога, Марта Мохнацька, Ілона Сусло, Світлана Сноз, Світлана Денисюк, Галина Комарніцька, Вікторія Ясків, Лілія Букевич, Вікторія Рикун, Лілія Надвірна та Любов Олійник. Атмосфера була досить затишною та насиченою безліччю чудових ліричних та невіршованих творів. Кожен учасник по-своєму майстерно використав художні засоби разом з високо філософськими думками, які в результаті неначе створили вінок, сплетений з безлічі прекрасних квітів. Особливим гостем на дійстві був відомий кам’янецький диктор Павло Тихонов, який подарував присутнім надзвичайно емоційні та чуттєві поезії.
 
На завершення дійства голова Кам’янець-Подільської районної організації ВО «Свобода» Володимир Баранівський подякував організаторам та учасникам за створений літературний вечір та побажав митцям слова творити ще більше прекрасного для майбутнього здобуття нації. Згодом учасники літературного вечора продовжили дарувати свої творіння на хвилях місцевого радіо. Онлайн-трансляцію літературного вечора можна було переглянути в мережі Інтернет. Понад 1600 відвідувачів скористалися такою можливістю і переглянули трансляцію літературного вечора.

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>