У Кам’янському новостворений осередок ”Сокіл” провів громадський суд над Табачником

29 квітня 2012 року члени Січеславської обласної організації та новостворенного Кам'янського міського осередку молодіжної громадської організації "Сокіл" разом з Дніпродзержинською міською організацією Всеукраїнського об’єднання "Свобода" провели громадський суд над псевдоміністром Дмитром Табачником, який узурпував міністерство освіти України.

Цієї неділі, попри вихідний день, націоналістична студентська молодь Кам'янського (Дніпродзержинська) вступивши напередодні у лави МГО "Сокіл" провела публічний громадський суд над псевдоміністром Дімой Сабачніком. Молоді націоналісти вийшли на протест, як рік тому підприємці вийшли проти Податкового кодексу, пенсіонери – проти Пенсійного, афганці і чорнобильці штурмували Раду через урізання пільг. Настала черга студентів повстати проти бандитів узурпувавших систему освіти України!

«Сьогодні ми вийшли на центральну площу нашого рідного міста, щоб показати не тільки цій бандитській владі, але і простим громадянам України, що молодь не підтримує антинародні законопроекти, метою яких є ліквідація незалежності України і передача духовності її нації московській владі у Кремлі. Зокрема, це стосується і Проекту Закону "Про вищу освіту" від псевдоміністра Дмитра Табачника, яким буде запроваджено стипендію тільки відмінникам, контрактникам зможуть постійно підвищувати плату за навчання, а будь-кого зможуть вигнати за так званий "академічний плагіат", якщо не вказано джерело інформації в контрольній, рефераті чи дипломі. А точніше, якщо не заплатиш або не будеш мовчати. Отже, ми бачимо у цьму повну наругу над правами студентів, а тому виголошуємо свій різкий протест діям псевдоміністра Дмитра Табачника. Сьогодні, ми кажимо ДОСИТЬ! Знущанням над студентстсвом.» – зазначив у своєму виступі голова Кам'янського міського осередку МГО "Сокіл" Дмитро Кропов.

Підсумував акцію голова Січеславської обласної організації МГО "Сокіл" побратим Ревуч: «Сьогодні наші новоспечені кам'янські соколи показали, що можуть висловити свій протест цій владі, яка всілякими методами (залякування, погрози, террор, вибухи) намагається відвернути увагу суспільства від своїх антинародних дій, і ми це бачимо. Сьогодні, студентська молодь констатує факт паплюження української освіти україножером Сабачніком, за яким плачуть нари. Ми не дамо своїми протестами повернуться у радянські часи, коли освіта ґрунтувалась на працях вбивць української нації – Лєніна, Троцького, Сталіна. Слід підкраслити, що вже дворічне бездарне керівництво Сабачніка супроводжувалось постійними корупційними скандалами, провалами вступних кампаній та постійним обмеженням соціальних і національних прав українських студентів. Тому, кожна наступна така наша акція буде висувати ряд певних вимог пану псевдоміністру на знак подяки!»

В кінці публічного громадського суду над Дмитром Табачником члени новостворенного Кам'янського міського осередку МГО "Сокіл" висунули такі вимоги:

а) Відставка українофоба і невігласа Дмитра Табачника з посади Міністра освіти і науки, молоді та спорту України;

б) Відхилити антистудентський Проекту Закону "Про вищу освіту";

в) Припинити незаконний тиск на студентів в період літньої сесії 2012 р. напередодні футбольного чемпіонату EURO-2012


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>