У Харкові “Студентська Свобода” відправила “Табачніка” до божевільні

Увечері 12 жовтня 2011 року поблизу пам'ятника Тарасові Шевченку активісти Харківської "Студентської Свободи" провели нову "антитабачну" виставу. Цього разу актори-свободівці відправили "Дмітрія Табачніка" до божевільні, виявивши в одіозного Міністра освіти та науки, молоді та спорту України роздвоєння особистости.Театралізована вистава відбувалася в рамках "Антитабачної кампанії", яку "Свобода" розпочала одразу ж після призначення Дмитра Табачника Міністром освіти й науки України.

"Ми проти скорочення освітнього бюджету, закриття українських шкіл, українофобської політики, русифікації освіти та інших псевдореформ цього міністра", – коментує захід представник "Студентської Свободи" Олександр Нікульшин, який виконував роль "одного з Табачників".

За сюжетом, в міністра явно простежується один із проявів шизофренії, а саме – роздвоєння особистости. Хвороба посадовця проявляється в тому, що на словах його витівки мають нібито позитивне забарвлення, а на ділі – паплюжать українську освіту. Урешті-решт, молоді націоналісти не витримали такої сваволі та змусили "обох Табачників" пройти примусовий курс терапії в психіатричній лікарні, запевнивши "міністрів", що "обох їх неодмінно вилікують".

Харківська "Студентська "Свобода" впевнена: особи, які страждають на "політичну шизофренію", не мають права сідати в крісла чиновників, ба більше, керувати державою.

"Табачник свідомо йде на нищення системи української освіти, подаючи це як "оптимізацію". Ми ж вважаємо, що подібні дії неприпустимі для нашої держави", – наголосив один із організаторів акції, керівник прес-служби Харківської "Свободи" Ігор Удовиченко.

 


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>