У Черкасах «Свобода» та «Сокіл» вшанували пам’ять Героїв Крут

Свобода у Черкасах29 січня 2012 року Черкаська міська організація Всеукраїнського об΄єднання «Свобода» та Черкаський осередок ВМГО «Сокіл» і «Студентська Свобода» провели захід з вшанування пам’яті Героїв Крут. Півсотні українських націоналістів, зібравшись біля пам’ятнику Т.Г.Шевченка, провели мітинг щоб розповісти про 300 українських студентів-добровольців, які вступили в нерівний бій з московсько-більшовицькими окупантами Муравйова.

Оскільки чин крутянців є чином молодих людей, а ВО «Свобода» обов’язково підтримує та сприяє розвитку української молоді в усіх сферах, для чого при партії створені молодіжні громадські організації «Сокіл» та «Студентська Свобода», які продовжують справу національної та соціальної боротьби, голова Черкаської міської організації ВО «Свобода» Михайло Вакуленко вручив членський партійний квиток саме молодому студенту-свободівцю, що стало символічним єднанням енергійної молоді та досвідченого старшого членства. Молоді націоналісти і донині готові беззастережно переймати досвід боротьби та дієво відстоювати українські ідеали та інтереси, продовжуючи справу багатьох поколінь борців за українську Україну.

У своїй промові очільник Черкаської «Свободи» Михайло Вакуленко зазначив: «Націоналісти – молоді та старші, ніколи не дозволять собі припуститися помилки роз΄єднуватися та провадити суперечливу діяльність. Це було б надто дорогим й великим подарунком для наших ворогів і недоброзичливців. Уся наша діяльність є зразком справжньої, а не декларованої, взаємопідтримки поколінь, об΄єднаних у боротьбі спільною метою. Ми не лише шануємо юнаків, що боролися за Україну – крутянців, оунівців, упівців, а й виховуємо нових борців з нашої, націоналістичної, молоді, що стане гідною заміною у боротьбі та достойною підтримкою, коли старші соратники відходитимуть. Це і є найкращим вшануванням наших попередників у національній боротьбі» – наголосив свободівець.

Після мітингу свободівці пішли до Свято-Троїцької церкви, Київського Патріархату, де отець провів жалобний молебень.

Також націоналісти долучились до показу фільму «Боги призначили інакше…», який відображає події битви під Крутами.

Свобода у Черкасах


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>