У Черкасах провели «флеш-моб» приурочений Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням

31 травня 2012 року Черкаські осередки Всеукраїнських молодіжних громадських організацій «Сокіл» та «Студентська Свобода» провели театралізований «флеш-моб», приурочений до Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням, під гаслом «Вдихаєш дим – видихаєш життя». Захід відбувся в рамках обласної кампанії ЧОО ВМГО «Сокіл» «Молодь проти деградації».


До соколят та свободівців приєдналися активісти ініціативного руху «Здравіє» та патріотично налаштована молодь міста Черкаси. Акція розпочалася із повідомлення про Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням, далі були зачитані статистичні дані про шкідливість і смертоносність тютюнового диму. Паралельно словам координатора під час «флешмобу» відбувся мініперфоманс, під час якого один із націоналістів зіграв роль курця, а троє інших були в образі брутальних янголів, які спочатку стояли біля курця, задихалися від диму, а потім одягли протигази, силоміць вибили цигарку у хлопця. Потім «янголи» пояснили шкідливість паління курцю і потисли один одному руки. У наступному розгортанні дійства взяла участь дівчина-спокусниця, яка запропонувала курцю цигарку, від якої він уже відмовився і відповідно відмовився від згубної звички.


«У вас не виникає відчуття, що метою нашої влади є знищення думаючих українців? Адже зручніше керувати одурманеним стадом – тютюн і алкоголь руйнує мозок! Нікотин впливає на народжуваність, тому наша нація з кожним роком деградує, але поповнюється новими людьми, проте вже хворими, тому що їхні батьки палили. А особливо мами, бо дитина має найбільший контакт саме із матір'ю» – виголосила координатор всеобласної кампанії ЧОО ВМГО «Сокіл» «Молодь проти деградації» Діана Гапочка. Під час цих слів серед учасників акції та прохожих проходила дівчина, яка зіграла роль збірного образу матерів, які палять. Дівчина тримала в руках ляльку і пустушку, до якої було прикріплено цигарку.


Також учасники акції тримали в руках банер із головним гаслом акції: «Вдихаєш дим – видихаєш життя!», плакати із таким змістом: «Паління – корисне. Для смерті!», «Купуєш сигарети – оплачуєш свою смерть!», на одному з плакатів була намальована мавпа з цигаркою і надпис: «Виглядає неприродньо? Ти виглядаєш так само з цигаркою!». Також під кінець акції учасники викрикувли такі гасла: «Здорова молодь – здорове майбутнє!», «Здорова людина – велика Україна!», «Слава Україні! – Героям слава!».


Метою «флеш-мобу» було привернення уваги громадськості, зокрема молоді, до проблеми деградації, одним з найтяжчих чинників якого є тютюнопаління, що стрімко скорочує тривалість життя та загалом кількість населення. За допомогою перфомансу й гасел нам вдалося привернути увагу багатьох перехожих. Після вистави сокільці роздавали мотиваційні листівки та цукерки, щоб заохотити курців і не курців не палити, а їсти солодощі.


Коментуючи акцію, координатор всеобласної кампанії ЧОО ВМГО «Сокіл» «Молодь проти деградації», Діана Гапочка, наголосила: «Акція проти тютюнопаління проходить в рамках кампанії "Молодь проти деградації", яка стартувала ще минулого року. Крім акцій, які пропагують здоровий спосіб життя, ми організовуватимемо лекції у школах на тему здорового способу життя, а також патріотичного виховання. Адже справжній патріот не може пити і курити. Метою справжнього патріота повинен бути розвиток власної держави, а розвинена культурна нація не може бути напитою й обкуреною. Ми всі на собі помічаємо, як важко дихати і так задимленим повітрям, а надто – коли воно ще і тютюновим димом забруднене. Часто спостерігаю, як сидять мами з дітьми, палять та вживають алкоголь. В таких випадках діти не лише є пасивними курцями, а й переймають негативний приклад. І нація продовжує дегенерувати».


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>