У Черкасах націоналісти відправили «Табачніка» до «Азірова» з проханням студентів про звільнення міністра-українофоба

Черкаські націоналісти відправили ''табачніка'' до ''азірова'' з вимогою студенства про відставку

25 грудня 2012 року Черкаська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» спільно з осередками молодіжних організацій «Сокіл» та «Студентська Свобода» провела пікетування Черкаської обласної державної адміністрації на знак протесту проти призначення Дмітрія Табачніка міністром освіти і науки, молоді та спорту України.

Пікетування відбулося на Соборному майдані, де зібралось близько сотні свідомих черкащан. На акції були присутні активісти ВО «Свобода», «Соколу», «Студентської Свободи», студенти, зокрема представники двох найбільших вишів міста – Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького та Черкаського державного технологічного університету, а також представники опозиційних політичних сил і патріотичної громади міста. Мітингувальники тримали в руках плакати : “Табачник – корупціонер, українофоб, кремлядь”, “Студенти за якісну освіту без Табачника”, “Табачника на нари, а не в міністри!”, Черкащина проти Табачника”.

Вступне слово тримав керівник Черкаської обласної організації ВО “Свобода” Юрій Ботнар, який пояснив мету проведення акції і наголосив, що пікетування організовувалось з метою запобігти рішенню Президента України призначити Табачніка на посаду міністра. Проте зважаючи на те, що Президент вже зробив «подарунок» українцям, призначивши україноненависника та казнокрада на посаду очільника міністерства освіти, свободівці та студентство були змушені змінити вимогу пікету. «Ми вимагаємо тепер від Президента одного – відставки Дмітрія Табачніка з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту України. Ми чітко розуміємо, що відтепер ми маємо постійним суспільним тиском змусити вигнати українофоба і нечистого на руку діяча з державної служби. Ми також усвідомлюємо, що одним натиском цього зробити не вдасться – тому антитабачна кампанія знову має наповнитися реальним змістом» – зазначив Юрій Ботнар.

Також було зачитано і передано звернення Президентові від Черкаської «Свободи», обласних осередків «Соколу» та «Студентської Свободи», в якому було зазначено вимогу – відставка Табачніка з посади міністра. В ньому, зокрема, йдеться: «В зв’язку з призначенням вами Дмітрія Табачніка міністром освіти хочемо зазначити наступне: однопартійці називають його дешевим клоуном і казнокрадом, він заплямований не в одному скандалі – це провал вступних кампаній, присвоєння звання професора аферисту-кримінальнику Слюсарчуку, викрадення музейних документів, закупівля підручників за космічними цінами, махрова українофобія, нищення української освіти, антинаукові випади, багаторазове перебріхування історії на тлі розбудови “русскава міра”. Попри це все Табачника знову призначено на посаду міністра освіти та науки України».

Протягом пікету учасники висловлювали своє незадоволення діяльністю Табачника, зокрема представник студентів Черкаського державного технологічного університету, Антон Ватуляк заявив: «Шановні учасники пікетування я буду говорити про те, про що не говорять вам газети і телебачення. Злочинне володарювання Табачника на посту міністра освіти і науки, молоді та спорту України не принесло нічого доброго, навпаки ж нині постає проблема деградації освітянської системи. Закриваються школи, вчителі не отримують зарплату, студенти отримують мізерну стипендію, молоді науковці та спортсмени не мають підтримки. Так скажіть будь ласка, чи має людина, яка сприяла доведенню ситуації в країні до такого стану, право знову займати високу посаду міністра?!»

Також до слова було запрошено представницю від студентства Черкаського національного університету ім.. Б. Хмельницького, Діану Гапочку, яка також висловила думку молоді: «Друзі, всі ми знаємо про те, що Табачник – цинічна особа, яка навіть не приховує свого україноненависницького налаштування, адже всі пам’ятають його слова про те, що Україна й українська нація не можуть існувати як окрема держава і народ. Але я хочу розповісти вам про конкретні проблеми, які зараз постали перед вишами Черкас, зокрема перед ЧНУ. Цього року студенти змушені будуть закінчити навчання раніше і піти на канікули, які триватимуть місяць. Частину цих днів потрібно було і буде відпрацьовувати по суботах і навіть неділях. Такого ще не було за останні роки. Також більшість людей не знає, але хоч і міністр говорить про підвищення стипендій, але він мовчить, що для того щоб отримувати стипендію тепер студенти повинні мати середній бал сесії 4,2-4,5. Так от яке воно – покращення! Тож ми повинні висловити свій протест проти Табачника!»

На завершення, черкаські націоналісти зачитали та передали звернення від студентства Черкащини до прем’єр-міністра України Миколи Азарова, написаного мовою, якою виступає цей діяч. Попри жартівливість, в листі зачіпалися важливі теми українського суспільства. Організатори акції наголосили, що лист написаний азіровською мовою для того, щоб привернути увагу громадськості до спотворення української освіти, культури та мови, чим, окрім соціального тиску, займається антинародний режим. Аркуш із написаним зверненням прив’язали до імітації міністра-українофоба з повітряних кульок та відправили повітрям на Печерські пагорби.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>