У 2012 році студентам змін чекати не варто. Принаймні позитивних.

17 січня 2012 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася пресконференція на тему «Що нового чекати студентам та абітурієнтам у 2012 році» у головній ролі з директором департаменту вищої освіти Міносвіти Ярославом Болюбашем.

Зайшовши в УНІАН наші журналісти одразу відчули спротив. Коли охоронець побачив посвідчення журналіста із назвою видання «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» у нього стався напад паніки! Він почав кудись телефонувати, щось з’ясовувати, просив почекати. Незабаром вийшов «організатор», який заявив, що свободівці не можемуть пройти, бо їх немає в якихось списках, в той час як інші журналісти заходили без проблем. Наприклад коли «організатор» (Олексій Дорошенко – директор студії «ОВ-Медіа») побачив представників так званих «лівих» організацій їх одразу пропустили як давно очікуваних гостей. Свободівці не здавались і після словесної перепалки все ж таки прорвалися до конференц-зали.

Прес-конференція була нудною, тези очікувані: повна і беззаперечна підтримка законопроекту «Про вищу освіту» Табачника. Ярослав Болюбаш брехав, що виші отримують велику автономію, що стипендії підвищаться, а також будуть введені соціальні і академічні стипендії (от тільки звідки взяти гроші він не сказав). Зазначив, що проект був опрацьований і ухвалений «професіоналами», а альтернативні законопроекти – «несистемні». Згадав пан Болюбаш і сумнозвісний студентський референдум (http://studsvoboda.org.ua/content/57), який нібито показав прихильність студентства до цього закону. Основною стала теза, про те, що в 2012 році змін чекати не варто. Адже навіть якщо закон ухвалять, він почне діяти лише з 2013-го.

Під час дискусії «ліваки» зазначили, що їх запросив на розмову прем’єр Микола Азаров, що найкраще показує їх суть і лояльність влади (http://studsvoboda.org.ua/content/114). Справжнім кошмаром для окупаційної адміністрації є націоналісти, які і відчувають постійний спротив, тиск, цензуру в ЗМІ. Але чим важча боротьба тим солодша перемога. Слава Україні!

Прес-служба «Студентської Свободи»


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>